Pokud si opilí člověk zlomí ruku, musí mu ji doktor narovnat ještě opilému? pokud ano, bolí to méně?

Nejlepší odpověď
anonym

Zalezi asi na mire opilosti a pripadne agresivite " pacienta ". Pochybuji , ze zde ma nekdo zkusenost s tim , ze byl opily , zlomil si ruku a porovnaval bolest s tim , jestli byla vetsi , nez kdyz si ruku zlomil a opily nebyl. 🙂 -iv-

Další odpovědi
Heretix

Pokud si OPILY clovek zlomu ruku, tak doktor jiste pocka, az mu hladinka klesne, aby si to dotycny poradne uzil. A bolest bude asi mensi…

mosoj

S radostí vám to ihned narovná, protože ví že si ještě užijete až dostanete účet od zdravotní pojišťovny.

terry

Myslím, že záleží na míře opilosti. A pokus není přes míru, asi mu ruku spraví hned.

aloevera5

PROBOHA, TO JSOU DOTAZY !!!! Kam na to chodíte? :o)))