Pokud si někdo na nějaké akci/oslavě připadá jako páté kolo od vozu, tak by měl odejít, nebo to přetrpět?

plán c: ožrat se do němoty?

Nejlepší odpověď
annas

Nic nemusíte, pokud jste dospělý, tak máte právo sám se rozhodnout, zda včas odejete, nebo oslavu přetrpíte. Opít se do němoty je to nejhorší, co byste zvolil.

Pokud se opravdu nechcete oslavy zúčastnit, tak se raději omluvte a na oslavu nechoďte.

Buď chcete, nebo nechcete,. nikoliv musíte.

Už jsem vám jednou někde psala, že sám si řídíte svůj život, sám jste za něj zodppvědný, neodovolte nikomu, aby vám určoval, co máte dělat.

Při nabízení alkoholu se naučte říkat NE, dát si jen jednu skleničku na přípítek a hotovo. Pokud na alkoho. nejste zvyklý, můžete si ublížit, často pak člověk ztrácí kontrolu.

Přece jde o vaše zdraví, navíc není hezký pohled na opilého člověka, který se neumí chovat, obtěžuje, blábolí atd.

Uvědomte si, že silný člověk je ten, kdo umí odmítnout. Budete si sebe víc vážit. Na okolí a jejich názory nedejte.

Další odpovědi
marci1

Omluvit se a odejít. 🙂

led

Pokiaľ ste na akcii, nie 5.kolo u vozu, pretože to je dôležitá rezerva, ale ste „out“ alebo „mimo hru“, máte 4.možnosti:
1 – aktívne sa zapojiť do zábavy
2 – ticho pretrpeť „povinný čas“ oslavy
3 – rozlúčiť sa s poriadateľom zábavy a odísť
4 – „vypariť sa“ odísť nebadane, len vzdialená spomienka na vás ostane na oslave.

neznaboh

Záleží na tom, jestli ta blondýnka, co se s ní chcete vyspat, vám během oslavy věnovala alespoň jeden nadějný pohled.

zjentek

Málo informací. Nevíme, co na něj doma čeká za semetriku, atd.