zjentek

Pokud si nedokážeme sami poručit, dokážeme si sami vládnout?

To je nějaké divné. Mám nejasnosti. Zaprvé- nemůžeme nijak moc poroučet stejnýmu druhu, když vládneme, a zadruhé- nemůžeme ani nijak moc poroučet vládě stejnýho druhu, když nevládneme. Jenže- komu teda můžeme velet?
Jestli on už nenadešel nejvyšší čas, aby se člověk hodně rychle porozhlédl po nějakém svém nadčlověkovi, prtože takhle on si prostě poručit nedokáže- ČLOVĚK SÁM SI PORUČIT NEMŮŽE, to nejde. Rozepisovat to nebudu, ale jistě to chápeme všichni… to nejde. Někteří mají třeba dalejlámu už dnes. Prostě, i pro nás nadešel čas poohlédnout se po vyšší bytosti… tak nějak nás domestikovat.

Jste pro vzývání vyšší bytosti v rámci spravedlivého vládnutí lidské rase anebo jste pro vzývání vyšší bytosti v rámci spravedlivého vládnutí lidské rasy?

Nejlepší odpověď
annas

"V toku dějin vznikají stále nové situace a nemá všechno svůj historický precedens. Viditelné události jsou navíc jen špičkou ledovce, který je skryt pod hladinou a formoval se přinejmenším desítky let dříve. Za situace, kdy je zjevné, co se děje a oč se hraje, připomenu jen mojí starší obavu, zda tady při současném vývoji nějaké Česko za dvacet let ještě bude. Přichází čas milovat svoji zemi, svůj jazyk a příslušníky svého kmene.

Stejně jako vlády se tváří, že něco řídí, tak i EU se tváří, že něco řídí. Ale my nevíme, kdo řídí vlády a kdo řídí EU. Někdo se rozhodl nás vypnout a ukončit jako civilizaci, ukončit éru jednotlivých kultur a národů. Právo šaría je Západem akceptováno, muslimové získávají radnice i předsednictví tradičních stran. Očividně dochází k uskutečnění modelu One State, který koncem 90. let rozpracoval Rumsfeldův poradce Thomas Barnett. Ale to je něco, k čemu jsme jako obyvatelé nedali nikomu mandát nebo svolení. Zvykli jsme si na to, že konzumujeme, kýveme hlavami a nepřemýšlíme. Došli jsme ale do bodu, kdy nás konzumování, kývání hlavami a nepřemýšlení dovedlo až na kraj propasti.“

Antonín Baudyš

Více informací na: https://www.ce­lostnimedicina­.cz/astrolog-antonin-baudys-jsme-v-tiche-valce-pripravene-elitami-a-usa-nekdo-se-nas-jako-civilizaci-rozhodl-ukoncit-a-vypnout.htm#ix­zz5K4hdWs8B

„Někdy musíš věřit v tajuplnou moc vesmíru, ve vyšší energii nebo duchovní sílu; prostě v něco, co je větší než my.“ Alexandra Potter

Nebo využíjte své představivosti, jak tvrdil A. Einstein"

„Představivost je důležitější než vědomosti. Vědomosti jsou omezené, zatímco představivost zahrnuje celý svět.“

Další odpovědi
hapiky

Pokud vyšší bytosti skutečně existují(já věřím že ano), byl bych jen pro spolupráci. Podstatná otázka je, co je to za vyšší bytost. Pokud někoho vzýváme, znamená to, že nám více či méně vládnou právě oni sami. Čím dál více to vypadá, že lidstvo tuto pomoc bude do určité míry potřebovat, abychom se sami nezničili. . Můj názor je, že už nás dávno ovládají pomocí myšlenek či myšlení. Říká se, že máme svobodnou vůli, ale to nebude určitě zcela úplná pravda, zřejmě nám přinejmenším myšlenky podsouvají, čímž nás částečně směrují kam oni chtějí.
Pokud ovšem věříme v Boha, (a já věřím), tak ten náš osud je už tzv.Status quo, čili daný a nemněnný do budoucna.

led

Omyl…
„ČLOVĚK SÁM SI PORUČIT NEMŮŽE“ môže a veľakrát tak aj robí.
príklad, koľkokrát sa nám do niečo nechce ísť, odolávame až nakoniec si prikážeme. Len si spomeňte koľkokrát ste museli do nečasu (zlého počiasia, nie politika) s Fanynkou, nechcelo sa vám, ale zasiahla vyššia moc (zjentekov vzťah k „nemej tvári“) a prikázala vám ísť. A išli ste.
Netreba vzývať vyššiu bytosť, treba sa sám pričiniť, aby k tomuto vzývaniu nemuselo dôjsť. Vzývať vyššiu moc o zásah, o vládnutie ľudskej spoločnosti je zbabelý útek od samého seba a zbavenie sa spoluzodpovednosti za svoje činy a ďalší vývoj ľudskeho pokolenia.

PS
Aká vyššia moc zasiahla napríklad v novembri 1989, keď nastal začiatok novej éry v Strednej Európe? Nestalo sa tak myslením človeka? Aká vyššia moc porazila fašizmus a vládnúcu NSDAP v Nemecku v roku 1945? Nebola tá vyššia moc obyčajný človek?