pokud si najdu novou praci

dobry den
mam zaludnou otazku,zamestna­vatel mi dal vypoved ,nebot jsem se stala trvale zdravotne nezpusobila k vykonavane praci a ted mam moznost si najit novou praci opet v automobilovem prumyslu,kde mne bude cekat vstupni prohlidka je lekar opravnen me na tomto zaklade uznat za nezpusobilou,kdyz se jedna o jinou vykonavanou praci?dekuji za odpoved ,protoze bych to nechtela chci pracovat

Nejlepší odpověď
petka

Ne, lékař není oprávněn Vás uznat jako nezpůsobilou, pokud jste fyzicky i psychicky schopna konkrétní práci vykonávat.

Další odpovědi
ReHu

Myslím, že záleží na tom, z jakého důvodu jste byla uznáma zdravotně nezpůsobilou a také o jaký druh nové práce se jedná. S vaším zdravotním stavem to nemusí, ale také může souviset.
To se zde posoudí asi velmi těžko.
Ale, pokud způsobilá budete, nemá důvod vás označit za nezpůsobilou.