terry

Pokud si klient zaplatí tandemový seskok padákem, předpokládám, že asi by měl mít úrazovou pojistku.

Je to ale povinnost? Má instruktor povinnost mít pojistku pro případ nehody?
Víte? Nevíte? Díky.

Nejlepší odpověď
venkovan

Domnívám se, že každý by si měl skočit, aby věděl, jaký je to pocit, když se propadá.
No osobně jsem neskákal, protože pocit jak se propadám jsem míval na škole. Takže seskok by mi nic nového nepřinesl. A že bych chtěl být připoután zepředu na chlapovi taky netoužím.

Další odpovědi
Vojtěch

Není třeba nic zařizovat, všechno zajistí provozovatel tandemových seskoků. Ze zákona má povinnost mít uzavřeno zákonné pojištění pasažéra vůči škodám třetí osobě a zákonné pojištění provozovatele vůči škodám třetí osobě. Úrazové pojištění pasažéra v ceně seskoku je samozřejmostí.

Michal Kole

myslím, že instrukotr má nějakou pojistku za škody způsobené při výkonu povolání.

tamdemový seskok nekryjí běžná úrazovka. Na to si musíte většinou dost připlatit.

Raději se NAUČ PLAVAT a jdi si zasportovat do bazénu.

Je to méně nebezpečné a zdravější. Teda jestli nebudeš zkoušet co vydržíš pod vodou na doraz a nebudeš před tím hyperventilovat.

Tam když se ti něco stane, tak tam skočí hned plavčík nebo spoluplavec ti pomůže na břeh.