Kepler

pečlivě ručně všechny kousínečky odstraníte?

Ano, je to problém a když to zjistím, tak se docela nakrknu. Něco se dá vytřepat do vzduchu s balkónu, ale zbytek je na prstíčkách. Nové vyprání nepomůže, leda že bych to nejdřív nabídl slepicím k vyzobání.

Další odpovědi
JájsemRaibek

máte vychytanou fintu, jak se bílých ...efektivně zbavit?

Ta finta se jmenuje manželka :D
A jinak papír. kapesníčky nepoužívám.

Pepa25

máte vychytanou fintu, jak se bílých ...efektivně zbavit?

Pokud to nezůstane v kapse (lepší varianta), tak obrat např. pomocí lepícího válečku (https://www.i­kea.com/cz/cs/c­atalog/produc­ts/90425626/) . Nejlpůležitější je ale prevence, takže si poctivě kontroluju kapsy…

dubraro

pečlivě ručně všechny kousínečky odstraníte?

…s neslušnými komentáři na adresu vlastní hlouposti.

Dochy

pokud to příliš nevadí, oblečení odnostíte (v práci nebo doma) a vyperete při další akci?

Většinou ty cucky zůstanou v kapse. Já si oblečení před praním kontroluju, ale manželka to tam zpravidla hodí i s případnýma úplatkama v kapsách – což nechápu…
Naštěstí zpravidla používám jen látkové kapesníky, tak ty problémy nemusím řešit příliš často.

jáára

máte vychytanou fintu, jak se bílých ...efektivně zbavit?

Odfoukám to kompresorem.

Ametyst

máte vychytanou fintu, jak se bílých ...efektivně zbavit?

Hm, to přijde líto. Když se mi to posledně stalo, a já vytáhla z pračky žvachol mokrého kapesníčku, žádná škoda se nestala. Byla jsem hodně překvapená. Vysvětluji si to jedině tím, že už ani papír není papírový, ale plastový.

nyjono

Ametyst, mě se to stalo právě předevčírem.
Jako naschvál při tmavém prádle 😁 .-D
Kapesníčky většinou kupuju v Lidlu.