zjentek

Pokud se ukáže, že chlap umejvá nádobí líp jak ženská, tak kdo z těch dvou je na tom hůř?

Nejlepší odpověď
Kepler

Bezpochyby chlap, protože ženská vždycky řekne: udělej to ty, já to tak dokonale neumím, čumáčku! A dá mu pusu.

Další odpovědi
tforro

Jsou na tom oba stejně špatně. Ona ví, že něco dělá a stojí to za …kulový, on ví, že dostane najíst ze špinavého nádobí. Řešení je koupit si myčku.

Drap

Jsou na tom oba dobře.

arachis

Chlap, má asi nějakou přečistotnou manii.