dust8

Pokud se u Vodafonu člověk dostane na 50 Kč kreditu a využije službu „kredit poslední záchrany“, tak může volat nonstop?

Doplňuji: Nikdo nemá potuchy?

Nejlepší odpověď
icurusL

KPZ (kredit poslední záchrany)

  • Je k dispozici pokud je Váš kredit nižší než 50 Kč
  • Při aktivaci se Vám do kreditu připíše 50 Kč (volání se nemění, takže budete čerpat za volání jako jste čerpal doteď)
  • Při dalším dobití kreditu Vám Vodafone strhne 55 Kč

Více info zde: https://www.vo­dafone.cz/pece/o­sobni-a-firemni/otazky/do­bijeni-kredit/kredit-posledni-zachrany/

Další odpovědi
Kelt

Jsou čísla, na kterou můžeš volat bez karty a nebere to žádné peníze. To jsou hasiči, požárníci a policie a 112. Samozřejmě, že pokud jde o ohrožení života, majetku a podobně. Jestli si myslíš, že se s nimi budeš vykecávat, protože operátorkou je tvoje bývalka, tak na to zapomeň.