Pokud se s někým vítáte,podáte ruku a také políbíte na tváře?

Nejlepší odpověď
anonym

Ruku podavam velmi casto . Na ulici , kdyz potkam zname , nebo pratele , tak vzdy. Na tvare se neliba , ale jen tvare se dotykaji a pusa se posle jakoby do vzduchu. 🙂 Tak to delam minimalne. Nemam to moc rada. Jen to opetuji . Sama s tim nezacinam. -iv-

Další odpovědi
MA-SU-KA

U nás to zatím moc běžné není, ale ve světě ano. Držím se místních zvyků tady doma a tamních zvyků venku.

Banshee

Já teda ne. Ale táty přítelkyně to dělá, protože je z Polska a tam je to zvykem.

hanulka11

tak náš 91 letý děda to miluje ,tak mu to dopřeju

Drap

Většinou jen podávám ruku, ale je i skupina přátel s kterými se dotýkáme tvářemi.

Deli

Když přijdu za tátou, dáváme si ruku, pusy na obě tváře (poctivé, ne do vzduchu) a obejmeme se. I na rozloučenou.
Když vidím svou výbornou letitou kamarádku (párkrát do roka) tak taky tak.

Když potkám někoho, koho jsem dlouho neviděla, ale není ani z rodiny ani z okruhu nejbližších přátel, zůstávám jen u pozdravu a rukypodání.

fablen

na zábavách bylo při seznámení běžné, že se podala ruka a dal polibek (na tvář nebo i na ústa), v běžném životě by mi to připadalo neobvyklé a ne každému to může být příjemné