Avatar uživatele
anonym

Pokud se s někým vítáte,podáte ruku a také políbíte na tváře?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, fablen, anonym, Deli, Georgo2010, Wang před 4536 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ruku podavam velmi casto . Na ulici , kdyz potkam zname , nebo pratele , tak vzdy. Na tvare se neliba , ale jen tvare se dotykaji a pusa se posle jakoby do vzduchu. 🙂 Tak to delam minimalne. Nemam to moc rada. Jen to opetuji . Sama s tim nezacinam. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MA-SU-KA

U nás to zatím moc běžné není, ale ve světě ano. Držím se místních zvyků tady doma a tamních zvyků venku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Banshee

Já teda ne. Ale táty přítelkyně to dělá, protože je z Polska a tam je to zvykem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

tak náš 91 letý děda to miluje ,tak mu to dopřeju

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Většinou jen podávám ruku, ale je i skupina přátel s kterými se dotýkáme tvářemi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Když přijdu za tátou, dáváme si ruku, pusy na obě tváře (poctivé, ne do vzduchu) a obejmeme se. I na rozloučenou.
Když vidím svou výbornou letitou kamarádku (párkrát do roka) tak taky tak.

Když potkám někoho, koho jsem dlouho neviděla, ale není ani z rodiny ani z okruhu nejbližších přátel, zůstávám jen u pozdravu a rukypodání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

na zábavách bylo při seznámení běžné, že se podala ruka a dal polibek (na tvář nebo i na ústa), v běžném životě by mi to připadalo neobvyklé a ne každému to může být příjemné

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek