jen licenční klíč (stáhnu si nejnovější verzi sám, mohu i ušetřit za obaly)

Doplňuji:
takhle jedu od doby co mám PDA, koupil jsem klíč, zasláno mejlem. Rychlé a bezproblémové.

Funna

promo akcí (zvýhodněnou cenu, užitečný dárek ke krabicové verzi)

Poklička

jen licenční klíč (stáhnu si nejnovější verzi sám, mohu i ušetřit za obaly)

david22

promo akcí (zvýhodněnou cenu, užitečný dárek ke krabicové verzi)

baghira

jen licenční klíč (stáhnu si nejnovější verzi sám, mohu i ušetřit za obaly)