zjentek

Pokud se po silnici povezu v nákupním vozíku, je tento vozidlem?

Povezu se, takže je to vozidlo?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni to vozidlo, pouze narušuješ plynulost silničního provozu a svým počínáním ohrožuješ bezpečnost ostatních účastníků. Vozík neni řiditelný a neni schváleným vozidlem pro provoz na veřejných komunikacích.

Další odpovědi
marci1

Asi ne, ale raději ho zaparkuj a vytvoř si opalovací lehátko. 🙂
http://jpeg.cz/i­mages/2017/04/­26/zpNrt.jpg

cukrar

ne každá věc a stav, na kterém se vezete, není vozidlo.

pepe88

Jedině ktomu přidělat motor Vari Tera. XD

zjentek

Možná by ta otázka měla bejt v nějakejch zákonech o silničním provozu, no ale co už…