Smackdown

Pokud se osoba odhodlá přestat pít alkohol,vždy změní názor, když vidí třeba pivo v akci?

Žízen!!!,aja jaj.=D

Nejlepší odpověď
Kepler

Záleží na tom, jak hluboké to odhodlání je. Někdo jde náhodou kolem hospody, nějak divně to s ním smýkne dovnitř a je to. Někdo má tak pevnou vůli, že dokáže přestat pít každý týden. Jestli je pivo v akci, hraje jen malou roli.

Další odpovědi
tatanka

Jak píše Kepler, je to o vůli. Můj tchán třeba půl roku nepil žádné alkoholické nápoje a přestal kouřit aniž by k tomu měl třeba zdravotní či finanční důvod. Prostě jenom chtěl.

ivzez

Nezmění. Pokud se někdo rozhodne abstinovat,
abstinuje bez ohledu na ceny v akcích.