zjentek

Pokud se objevíte v situaci, kde za jiných předpokladů, prognóz a modelů máte být již mrtví, ale vy nejste, jste jací?

Chytří, nedůvěřiví, šťastní, nesmířliví, výjimeční, atypičtí, jiní, lamy… Jací v těch momentech jste krom toho, že jste živí?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jo, tohle jsem už párkrát zažil. Nwm jestli to není individuální, ale u mne je to takhle:

  1. Jsem UDIVENÝ (moc)!
  2. Pak mi to dojde v plném rozsahu, načež jsem ŠŤASTNÝ.

A teprve když se mnou přestane lomcovat adrenalin začnu uvažovat nad tím, že „snad vážně půjdu se sourosemetrikou do kostela zapálit svíčku“, no a pak mě i to přejde. ;) :D :D

Další odpovědi
led

na takúto otázku „…máte být již mrtví, ale vy nejste, jste jací?“… je len jediná odpoveď: živý / živá.
Mám k tomu ešte prídavok, predpoklad lekára (termín mojej smrti) som si dovolila drzo a tvrdo porušiť o viac než 150%
Pretože som „Večne živá“
„Chytří, nedůvěřiví, šťastní, nesmířliví, výjimeční, atypičtí, jiní, lamy…“ to je len uhol pohľadu…
poznámka ten propagovaný večne živý V.I.L. bol mrtvý skôr než sa dožil večného života

Ametyst

Je to překvapení , a potom veliká radost. Dokud se do toho nevloží Instituce, která z principu musí všechno komplikovat.

Arne1

Zombík

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

aliendrone, tak vy ste „UDIVENÝ (moc)! a ŠŤASTNÝ“… tak to budeme musieť zavolať Ripleyovú. https://www.re­wind.sk/wp-content/upload­s/2018/07/gfjhrj­.png

aliendrone

led>>> Ó čirá studánko plná vody hříšné, jednak není dron jako dron, i mezi alieny jsou trosky, kteří se nechají zlikvidovat (dobře jim tak)! Druhak, Ripleyová má VELKOU (unfair!) výhodu, měří 182cm a pokud by se k tomu nazula do botiček s pořádnými jehlovými podpadky… Chci tím říci, že zabít něco tak úžasného je ŠKODA, kdoví co se mým bratřím honilo hlavou. ;) :D