Avatar uživatele
zjentek

Pokud se objevíte v situaci, kde za jiných předpokladů, prognóz a modelů máte být již mrtví, ale vy nejste, jste jací?

Chytří, nedůvěřiví, šťastní, nesmířliví, výjimeční, atypičtí, jiní, lamy… Jací v těch momentech jste krom toho, že jste živí?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Jo, tohle jsem už párkrát zažil. Nwm jestli to není individuální, ale u mne je to takhle:

  1. Jsem UDIVENÝ (moc)!
  2. Pak mi to dojde v plném rozsahu, načež jsem ŠŤASTNÝ.

A teprve když se mnou přestane lomcovat adrenalin začnu uvažovat nad tím, že „snad vážně půjdu se sourosemetrikou do kostela zapálit svíčku“, no a pak mě i to přejde. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

na takúto otázku „…máte být již mrtví, ale vy nejste, jste jací?“… je len jediná odpoveď: živý / živá.
Mám k tomu ešte prídavok, predpoklad lekára (termín mojej smrti) som si dovolila drzo a tvrdo porušiť o viac než 150%
Pretože som „Večne živá“
„Chytří, nedůvěřiví, šťastní, nesmířliví, výjimeční, atypičtí, jiní, lamy…“ to je len uhol pohľadu…
poznámka ten propagovaný večne živý V.I.L. bol mrtvý skôr než sa dožil večného života

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Je to překvapení , a potom veliká radost. Dokud se do toho nevloží Instituce, která z principu musí všechno komplikovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Zombík

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
led

aliendrone, tak vy ste „UDIVENÝ (moc)! a ŠŤASTNÝ“… tak to budeme musieť zavolať Ripleyovú. https://www.re­wind.sk/wp-content/upload­s/2018/07/gfjhrj­.png

před 1010 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Ó čirá studánko plná vody hříšné, jednak není dron jako dron, i mezi alieny jsou trosky, kteří se nechají zlikvidovat (dobře jim tak)! Druhak, Ripleyová má VELKOU (unfair!) výhodu, měří 182cm a pokud by se k tomu nazula do botiček s pořádnými jehlovými podpadky… Chci tím říci, že zabít něco tak úžasného je ŠKODA, kdoví co se mým bratřím honilo hlavou. ;) :D

před 1009 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek