Kazatel

Pokud se nechá běžná trávníková směs bez sekání vyrůst, vykvést a vysemenit, za jak dlouho dozraje?

Jedná se především o druhy: Kostřava červená, Lipnice luční a Jílek vytrvalý.

Odpovědi
zjentek

A dozraje do čeho? (;

elkon

To záleží jak časně se zaseje. Tráva se ale může vysévat celé léto.

zjentek

elkon, trávu zasejeme v dubnu, když chceme mít jistotu. V těchhle hicech abys stál s konví u semínek a nedělal nic, než zaléval a zaléval. Jinak POZDĚJI NEVYKLÍČÍ!