Hungalabunga

Pokud se lidská bytost dostala na měsíc, dostala se i do červi díry?

Pokus o cestování červi dírou, buď smrt a nebo nenávratně domů zpět, protože žádné světlo k orientaci.
Co vy na to?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Mno, protože zatím neumíme případnou červí díru stabilizovat tak, aby vydržela v přitomnosti hmoty/energie vůbec (její existence v okolí způsobí její okamžitý kolaps), myslím že prozatím můžeme tuto otázku stáhnout z pořadu dne.

Jsem velký fanoušek wormholů (především na kvantové úrovni), ale věř mi, že její teoretická stabilizace negativní (tedy MENŠÍ než ŽÁDNOU) energií je pro nás ještě poměrn vzdálená technologická budoucnost.

Cesta a Měsíc nebo třeba na dva měsíce je proti tomu vlažná čajda. ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Nikdo takový dosud neni znám

Kepler

Červí díra je jenom hypotéza, může někde existovat, ale nemusí. Ale taková zkratka mezi hvězdami by se šikla.

hapiky

Mezi přistáním na Měsíci a cestováním červí dírou je sakra velký technologický posun. Zvláště, když je červí díra pro nás stále jen fata morgána.