zjentek

Pokud se letecky vydám do Indie nechat si udělat kvalitní chrup a oděv na míru, kolik peněz zhruba ušetřím?

…Než když se do téhož pustím v ČRdeli 🤷‍♂️

Odpovědi
led

Nič, len vnútorný pocit, že tam to bolo lacnejšie, ale realita po sčítaní všetkých kladov a mínusov, nielen cenu za priame ošetrenie zubov, neúprosne povie doma by ťa to vyšlo lacnejšie aj so zárukou. Ale na ktorej staničnej lampárni, v Česku či v Indii, budete uplatňovať prípadnú reklamáciu indickej práce?
Medzinárodný súd nie je lacný.
PS
Počula som, alebo čítala, že kdesi v južnej Amerike, alebo to bola Guinea, robia drevené zuby, čo tak skúsiť tam…

Ametyst

Zjentek: Dobrý nápad. Kolik ušetříš, to nevím, ale v Británii jsem měla indického soukromého zubaře. Nejlepší zubní lékař mého života.