Complex

Pokud se k PC připojí wireless reproduktory, tak se musí ty s kabelem odpojovat nebo hrají všechny současně a nezávisle?

Odpovědi
Edison

Záleží na modelu. Jsou monobloky, jsou P-L samostatný drátový a jsou WL úplně. Ale ty moc nevídám.

autacek

Když připojíš k PC dvoje drátový reproduktory, hrají ti všechny současně? Tak že odpověď na svou otátku již patrně znáš.

miroslav.bk

Ne. Minimalne o OS Windows, se kterym mam zkusenosti, se nastavuji vychozi, resp. vychozi zvukovy vystup) a ty pak hraji.