Rokio

Pokud se člověk chová takto, jedná se pak o agresivního, nebo pasivního člověka?

V případě, že se někdo docela často chová agresivně, ale ne intenzivně, tzv. se nedopouští násilí, ani velmi agresivních slovních výpadů, ale na druhou stranu se v mnoha případech zase chová pasivně (např. Daná osoba neumí říct moc často ne. Nevyužívá svých práv v mnoha případech. Nechá se sebou poměrně často zametat. Nevyužívá právo nemít názor. atd.), jak byste popsali chování této osoby?

poznámka: Důležité je podotknout, že se skoro nikdy nechová asertivně, ale agresivní a pasivní jednání střídá.

Nejlepší odpověď
Drap

Chování této osoby bych popsal jako nevyzpytatelné.