Avatar uživatele
zjentek

Pokud se cítím zoufale (bezmoc, dezorientace, sebevražedný úmysl), mám právo si zavolat sanitku na odvoz k psychiatrovi?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hapiky před 2345 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
yuko

Pokud jsi na tom tak zle, že přemýšlíš, jak to skončit, zajdi hned zítra na psychiatrii. Víš přece, že pokud nejde o život, tak jde hovno. Všechno se dá vyřešit. Vzít si život, je zbabělost. Už není vůbec nic, nikdo, na čem, na kom Ti záleží? Tolik lidí umírá a přitom by chtěli tolik žít. Zítra zajdi k lékaři, pokud si nevymýšliš, potřebuješ pomoc. Zavolej na Linku důvěry, klidně i záchranku, pokud budeš v koncích. Je možné, že strávíš Vánoce na psychiatrii, ale o to líp se Ti bude žít v novém roce.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Pokud se cítíš ohrožen na životě udělej vše co je v tvých silách to ohrožení eliminovat. Ať to stojí co to stojí!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dubraro

Spíš než sanitku bych doporučil volat linku důvěry. Pokud na tom budeš opravdu špatně, zprostředkují ti pomoc.

před 2344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Nesmysl, žádný nový rok už není. Yuko, ty jsi strašně přísná a to si žádný pacient nezaslouží… ♪€‰♪

před 2345 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Yuko, tak jo. Jsem rád, že bezmoc a dezorientace není taky zbabělost.
Jinak jsi to trefila naprosto výstižně v jedný větě- „Už není vůbec nic, nikdo, na čem, na kom Ti záleží“
Hele a můžu teda jet sanitkou? ;)

před 2345 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No, rychlou bys zneužívat neměl a asi bys tu 155ku těžko zdůvodnil. Ta slouží k záchraně bezprostředně ohroženého života. Nohy ti snad slouží.

před 2345 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Člověk sotva onemocní a už zneužívá. Koukám, že být blázen se vyplatí asi stejně jako první 3dny nemocenský.
A ještě by mě zajímalo, když mozek je kaput, tak k čemu jsou pak nohy? Dobrá tedy, jdu se stydět..

před 2345 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví