zjentek

Pokud sám sebe nedokáže zvládnout při nočním vyjídání lednice, dokáže ovládnout své pudy před hloupou krásnou ženou?

Říká se, že sexuální touha je vrcholem mezi nízkými pudy. Je prý MNOHEM silnější, než touha vyžrat v noci lednici. Myslíte si, že člověk, tedy muž, vědomě ukojující smysly hltáním obsahu lednice v čase odpočinku/spánku, by mohl mít nějakou šanci sám sebe pudově ovládnout před tzv. potvorou? Viz:

http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Mrcha

Názor?

Otázka vychází ze zvědavosti.

Ad ivzez: No jéjej, to určitě! Snad nepochybujete?

Nejlepší odpověď
ivzez

Já tedy nevím: Doposud jsem muže považovala za sebevědomá rozumná
stvoření, nenechávající se ovládat pudem. Ale Vy je možná znáte lépe…

Další odpovědi
Drap

Nelze hodnotit obecně. U každého konkrétního jedince to může být jiné.

johana 56

Vyžírání lednice v nočních hodinách lze zvládat tím, že ji nebudu doplňovat a v prázdné nic nenajdu.

Nízké sexuální pudy neodradí ani ‚krásnou hloupou‘ ženu.
Ač žena, myslím si, že muž by měl dle svých možností zvážit, co je pro něj přijatelnějším debaklem.
Selhání v intimní chvilce nebo prázdný žaludek…