nyjono

Pokud ráno cvičíte, tak jaké cviky?

Jak dlouho? S hudbou, nebo bez?
Ještě se v rádiu vysílá ranní cvičení, jako tomu bylo před lety?

Nejlepší odpověď
Kelt

Taky dělám 5 Tibetanů. Začal jsem loni a dostal jsem se ke 13 opakováním. Ale vynechal jsem asi týden, tak jsem se vrátil k 11 opakováním. No a někdy stojím na hlavě a měřím si čas. No a někdy to ráno kvůli vstávání nestihnu, tak jindy.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Když se mi povede vstát zavčas, stihnu poklidit bordel, kterej kočky přes noc natropí a ještě nemám hlad, tak buď pár cviků na mobilitu nebo základní protažení na rozproudění krve, např. toto: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=eOWJsw_AR­B0, ale spíš se protahuju večer po cvičení a těsně před spaním se snažím 12 minut mobilizovat nějakou část těla (občas to sakra bolí), dneska to vidím na horní část zad… Masážní balónky jsou jedna z nejlepších investic :)

quentos

Pět Tibeťanů (resp. méně než pět, některé ze cviků mi nedělají dobře, ale účinné to je i tak). Většinou bez hudby, pouštím si ji k tomu jen někdy.
O tom rádiu netuším, rádio neposlouchám.

paul1

Jen pár minut a jednoduché cviky + otočky z 5 Tibeťanů. Ranní cvičení, pokud se nemýlím používalo tuto melodii:

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=cbq8Sp5BSfc

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Marketka73

Příspěvek smazán administrátorem.