Rokio

Pokud psovi jednou něco dovolím, jak ho to poté odnaučit?

Jak ho mám určité chování odnaučit, pokud už se mi přestane líbit? Je pravda, že to ten pes bude dělat už napořád?

Nejlepší odpověď
paul1

Já myslím, že ne. Pokud je pes inteligentní, tak příště případný zákaz pochopí, stačí jen se razantněji vyjádřit povelem nesmíš, fuj apod.

Další odpovědi
iwrana

Jde to psa odnaučit,jen to bude chvilku trvat.

Drap

V prve řadě j to již od mládí nezvládnutý povel nesmíš. Pokud ho psa naučíš, tak na něj bude reagovat.