Pokud při plavbě na nafukovacím člunu omylem upustím plastové pádlo do vody, tak zůstane na hladině, nebo jde ke dnu?

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, zda nezáleží na druhu, ale je uvedené, že např. jednodílné plastové pádlo pro kanoe a raft plave na vodě.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=plavo+plas­tov%C3%A9+p%C3%A1dlo+po+­vod%C4%9B&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Většina pádel má duté rukojeti, ať už duralové, nebo carbonové a to je na vodě udrží. Pouze samotná plastová činná plocha pádla by se potopila.