Pokud používáte kečup nebo tatarku, oblemtáte celou přílohu nebo to dáte na jeden kopeček ?!

Nejlepší odpověď
marci1

Tatarku nebo kečup dám zvlášť na stůl a každý si na svůj talíř dá tolik, kolik a kam potřebuje.

Další odpovědi
zzzzz

Já si dávám v létě kečup a v zimě tatarku a oblemtám tím celý talíř. Také mám ráda, i namíchat tatarku s kečupem v misce, přidat pepř a klidně i nějaké jiné pálivé koření. Do té misky si pak ty hranolky namáčím. Mňam.

arygnoc

dávam do misky a k tomu lyžičku, nech si to každý ogebrí sám podľa chuti.
kečupy i dva druhy – sladký a ostrý (ten uprednostňujem ja), prípadne i tabasco.

iceT

Oblemtávala jsem přílohu dřív,teď mi stačí hromádka na stranu a kolikrát mi ještě i zbyde.Tatarku si ale odpustím,raději majonézu.

redy

Neoblemtávám, hezky pěkně vedle sebe i voči musej mít požitek

anonym

Ó,to jsem nenáviděla,když mi to někdo takhle oblité podal.Ne,nikdy bych si to sama tak neudělala.Vyjímku tvoří smažák,kam si tatarku na sýr ciky caky naliji.Mističky na servírování tatarky a kečupu jsou k dostání téměř všude.Doby,kdy to byl úkol přímo nadlidský,jsou pryč.Tehdy nám to doma mamka dávala do malých kávových šálků.Víte,to není tím,že bych,, oblité nesnědla,ale přijde mi to jako už jednou jeté.Prostě s předponou vy.

ponovotny

kečupem rád oblemtám přílohu, tatarkou oblemtávám nejraději smažený sýr, ale když mi ukápne na brambůrek tak neva
Doplňuji:
Když někde dostanu na stůl láhev kečupu nebo tatarky tak jsem spokojený. Co mi ale hrozně vadí, když někde v restauraci to servírují v podobě těch bobků na talíři. Namáčení do mističky, tedy „dip“ mám rád a nejradši s plnotučnou hořticí- prostě ty bobky čehokoliv na talíři jsem si neoblíbil. Ale zase třeba zlaté bobky tatarky, když už na ní nemají mistíčku, než když vám někde přinesou ty pytlíky, ty vyloženě nemám rád ;)

ponovotny

ještě jednou doplním, protože to ze sebe musím dostat ;)- kečup příliš nepoužívám, ale když mám chuť dát si ho na brambory, dám si ho na brambory. To bobkobání vedle mi přijde jako když si děláte salát a dresing by jste si dali vedle. Samozřejmě je kečup dochucovadlo, které patří na stůl a každý si to má pocintat, nebo nepocintat sám, tak je dost divné, když si představím, že by to někdo cintal za mě a už mi to tak podal. U smažáku to vnímám jako něco proti mě když se na talíři rozvaluje horký sýr a na druhým konci talíře je rozplácnutý bobek tatarky.
arygnoc- lyžička je zase super výraz a mě osobně je líto, že jste se odtrhli. Navíc odtržení a do pár let zase spojování do mnohem většího molochu. Je z toho patrné, že za tím byly jen postranní zájmy a slibuji, že pokud někdy budu mít příležitost něco uvařit pro Klause, že mu udělám bobky z kečupu a tatarky na talíři.
Ještě jsem si vzpoměl, že jsou i bobky, které dokážu vystát a to u tataráku, který vám v horší restauraci přinesou nezamíchaný na důkaz toho, že to mleté není špatné. Je to sice blbost ale z toho míchání na stole se stal takový rituál, že mi to osobně příliš nevadí a dokonce to s vajíčkem nahoře lépe (dobrodružněji) vy­padá