Frogman

Pokud pijete šťávu, jakou příchuť máte nejraději?

Dříve jsem měl nejraději asi lesní směs,
ale poslední dobou jsem si dost oblíbil černý bez. :DDD

Díky za odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, to byly časy, kdy jsem pil šťávu jablečnou, jahůdku, z lesních plodů…, krásně husté, sladké…poměrně levné. Jablečná za 3 kačky, jahůdka za pět a lahev o obsahu 0,7 l, ze které se dalo udělat až 10 l nápoje. Dnes je to samá chemie, řídké tak, že z litru šťávy uděláš 2–3 nějaké břečky.

Variátore, Frogman se ptal na šťávu a ne na pivo. Čti pořádně!

Další odpovědi
sesednizkola

Tyjo, tvoje otazka tu je uz pres hodinu a zatim nemas ani 10 hvezdicek, jak je u otazek tohohle typu zvykem zde :D ja mam nejradsi pomerancove cadiso, nemam rad lesni smes a ty soleo nebo tak nejak stavy z Kauflice za 5 korun na litr, protoze stejne jako ty jejch lomoady terra vyvolavaji pocit zizne.

anonym

Pokud ji musím pít,tak mi jedno jakou,radši mám pivo.

RyuzakiKate

Mně ty šťávy nějak nejedou, když chci sladký pití, udělám si kakao nebo tak :) ale když už, tak buď si radši vymačkám šťávu z čerstvejch pomerančů nebo si prostě natočím vodu z kohoutku a do ní citron, to mám ráda. V létě obzvlášť.

pucipuci

Pomerančovou a tu lesní směs. Když ty šťávy ještě stály za to a byly jen ve skle, to bylo pošušňání.

Frogman

sesednizkola: Mně o palce nejde, jen jsem zvědavý, co chutná druhým. ;)
barbakan: Přesně! Možná ještě před 13 lety stačila fakt troška šťávy a bylo to sladký dost,dnes už si musím lít mnohem větší množství… :DDD