Pokud pijeme na zdraví, měla by to hradit zdravotní pojišťovna?

Samozřejmě,že myslím v malých dávkách.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pojišťovna by měla především začít hradit léčbu a lázně nemocným dětem, aby jejich rodiče nemuseli v televizi žebrat a sbírat hromady víček:-(((

Pokud jim pak nějaké prachy zbydou, tak by je měli šetřit. Každý ať si chlastá za své:-)))

Další odpovědi
Mirdas

Tak se již děje, ovšem jen v okruhu šéfů pojišťoven.

Děda Louda

Pojišťovna hradí všechno v malých dávkách, zakže by mohla klidně hradit i to zdraví.

Nazdar Bazar

Na sekeru nedáváme.

anonym

Aneb – alkohol z rukou lélaře je lék – a v malých dávkách neškodí v jakémkoli množství…
😁

mosoj

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/686841/vys­trizek_2.PNG

marci1

Pokud bychom si připíjeli na zdraví třeba zeleninovou šťávou, tak proč ne ! 🙂

da ny

Dávno tomu, kdy „fasovali“ pacienti po operacích v nemocnicích na žaludek Plzeň
a cukrovkáři na lůžkových odd. nemocnic denně 1 velkou Matonni – to už není .)

plavala

Vzhledem k tomu, že pojišťovna už dávno nehradí ani životně důležité léky na předpis, tak bych nežil v očekávání. Mohl by ses zklamat :)