zjentek

Pokud opouštíte domov, dbáte na správné nasazení roušky z důvodu zajištění co nejvyššího bezpečí pro vás i vaše okolí?

Nebo ji jen halabala navlíknete>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ASyH5sCSfVs , ať už pro předpis, či strach z kontrolních orgánů?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nasadím si ji vždy, ale když nejsou na blízku další osoby, tak si ji popotáhnu dolů, abych mohl lépe dýchat aspoň nosem. Než vlezu do obchodu, dám ji samozřejmě zpátky.

Další odpovědi
Drap

Snažím se

Ametyst

Roušku si nasazuji až ve městě, než vystoupím z auta.