zjentek

Pokud odevzdám nalezený kokain a nikdo se k němu nepřihlásí, náleží mně přesto nálezné v podobě 10 % z jeho ceny?

Doplň.: Ale stejně, kdyby třeba na veřejnosti nalezený kokeš časem doputoval k využití pro farmaceutické účely, na nálezné bych měl právo, nebo ne?

Nejlepší odpověď
Emefej

Myslím že ne. Známý vykopal na zahradě 3 panzerfausty, nález ohlásil a žádné nálezné nedostal.