kurec

Pokud objevím dárky předčasně, je to moje chyba, že jsem je našel? Nebo toho, kdo je schovával?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka není jednoznačná.

  1. Záleží na tom, zda hledáte, kde by mohly být dárky schované, zvědavost se nevyplácí. Pak je to nefér, zbavujete se momentu překvapení. Vaše škoda., negativní vlastnost.
  2. Pokud na ně narazíte mimochodem, dárci nad skrýší příliš nepřemýšleli Opět záleží na tom, zda šlo o úkryt, kam zpravidla nechodíte.

Když dárky objevíte, neměl byste je rozbalovat, pokud jsou nezabalené, určitě poznáte, že patří vám?

Nevím, zda to třeba rodiče zjistí, že jste dárky objevil. Ale mysleli na vás, něco vám nadělili, takže proč to považovat za jejich chybu. Jen bude menší překvapení, možná „ublížíte“ svou zvědavostí či nedočkavostí rodičím.

Kolik je vám roků? Víte, že dárky nadělují rodiče, takže radost budete mít tak i tak. Jen to překvapení bude možná pod stromečkem menší.

Neříká se, že kdo je zvědavý, bude brzy starý?

Další odpovědi
Ametyst

Pouze a jen tvoje, protože je špatné, ze jsi je chtěl najít.

led

Z pohľadu darca je to vaša vážna chyba, hľadať tam, kde schoval darčeky.
Z pohľadu potencionálneho obdarovaného: Takúto chybu spravil darca, že schoval darčeky, kde ich chodím hľadať. Je snáď moja chyba, že viem kde nájsť schované? Teraz som spravil chybu, že som sa tu vám všetkým priznal. Poraďte, mám tváriť sa ako „neználek v říši zázraků“, alebo snáď mám priznať svoju chybu, že odhalil som tajomstvo dárcu?