Marty Koller

Pokud nevíte, jaký/který film si večer pustit, poradím, znám spoustu dobrých filmů?

Forrest Gump
Vykoupení z věznice Shawshank
Pirát silnic
Smrtící epidemie
Malý Rambo
Deník Bridget Jonesové
Kriminál
Pekelná Ženská
Chips Bláznivá hlídka

To jsou návrhy.

Pokud nevíte jaký film si večer pustit tak se zeptejte mně znám spoustu dobrých filmů, chcete?

Nejlepší odpověď
michalds

Jaký z těch filmů je nejžůžovější?

Další odpovědi
Schluker

Dekuju nechci. Umim si vybrat sam, treba na serverech kde se hodnoti filmy byvaji zebricky podle kategorii..

Drap

Nechápu proč by měl někdo vybírat filmy pro mne!

zjentek

Marty, já vůbec nevím jakej no… Takže mně prosím napiš jeden dobrej do diskuze. Ale dobrej, ne jako ty návrhy výše.

iceT

Nechci, mám vlastní seznam filmů.

Kelt

Já mám svoje filmy, které chci vidět. Nikomu je nedoporučuji. Z těch filmů, které doporučuješ, jsem neviděl žádný, slyšel jsem o FG a DBJ. Pokud jsou to filmy dobré pro tebe, neznamená, že je musím vidět. A jsem rád, že si mohu vybírat a ne pouze pasivně přijímat.

Marty Koller

Michalds, nejvíce se mi líbil Pirát silnic taková komedie.