bolak

Pokud není hlavním cílem války pouze vyhladit druhý národ, proč se neudělá dohoda, aby se válčilo v paintballu?

Prostě vymezit nějaký území, sejdou se všichni vojáci a lidi co by normálně narukovali, rozdaj se jim paintballový pušky, paintaballový granáty, paintballový miny, rozdaj si to mezi sebou a kdo prohraje, tak ten se musí vzdát.

Odpovědi
mosoj

Ty co to baví, ti to už dávno dělají. Nemá to ovšem s válkou zhola nic společného, až na ty uniformy a pár voj. cetek.
Ale hlavním cílem války je zbohatnout !!!!!!

Irisa

Na to je kvantum odpovědí, které já bohužel nejsem schopná vyjádřit slovy :D … co takhle se dostat do politiky a příští válku takhle udělat? :D
Doplňuji:
stejně tak by si mohli zahrát šachy nebo cokoliv jiného :D

bolak

mosoj: No, ať je hlavním cílem cokoliv, stejně by se to dalo řešit přes paintball. Bylo by to levnější a bylo by míň mrtvejch.

Dochy

Bohužel: Pokud dojde k válce, tak jsou lidé v takovém stavu, že nejsou ochotni řídit se pravidly. Takže by stejně někdo brzo zjistil, že ten a ten protihráč je moc dobrej a mi musíme zvítězit, tak by třeba bylo dobré ho zapíchnout až půjde z boje, nebo tak něco… A pak už to stejně nezastavíš.