Pokud někoho zahlédně policista, že netřídí správně odpad do kontejnerů. Jakou výši pokuty může udělit?

Odpovědi
gecco

Je to trochu složitější (záleží co a kde), ale obecné pokuty jsou 20.000,– – 1.000.000.- pro nepodnikatele (občany) a 300.000,– – 50.000.000.- pro podnikatelské subjekty…

Drap

Policisté nemají v popisu práce sledovat a kontrolovat třídění odpadu. Sledují sice veřejný pořádek, ale pokud budeš třídit na stanoveném místě a budeš ho dávat pouze do špatných kontejnerů, tak tě maximálně upozorní.

lexx

žádnou…tyhle pí-čoviny možná tak sledujou měštští drábi – pitomci co nemají žádné pravomoci, pošli jich někam, nejlépe zpět do školy