Pokud někdo vloží dotaz či otázku, která jde lehce najít na netu, považujete to za …

Nejlepší odpověď
Geesha

...něco jiného, ale co ?

Doplňuji:
na internetu je toho napsáno spousta to ano ,ale ne všemu můžeme věřit. Takže když se někdo zeptá tady tak mu odpoví někdo kdo můžeme mít s tím nějaké zkušenosti nebo se o to nějak zajímá.

Další odpovědi
badisko

...něco jiného, ale co ?

U kazdeho je to jine .. lenost.. neznalost u bolaka provaokace ..:D nicmene co by jsme ..tady pak delali kdyby si to kazdej nasel na netu a navic to tady lide reknou pekne polopate a clovek nemusi prochazet Web …:D

lukas.zmizik

...něco jiného, ale co ?

odpovědi na 90% co jsou zde lze najít i jinde na netu… ten zbytek jsou otázky takové, o kterých někteří tvrdí, že sem nepatří

Freja

...něco jiného, ale co ?

Doplňuji:
na co je internet jinak? když se někdo zeptá tady a je to na netu tak je línej si to najít. ale když to tam neni, všechno v pohodě

Hamon

...něco jiného, ale co ?

Za nic, raději po tom nepátrám. Samozřejmě, vygooglit se dá 99% odpovědí. Když se zeptám googlu a vidím odpověď na prvních třech odkazech i bez proklikávání, pak to dám tazateli znát. Jestli to vyžaduje delší hledání, pak s tím problém nemám.
A neplatí to pouze zde.

anonym

...něco jiného, ale co ?

Všechno dohromady a navíc občas ještě za přihrávání otázek v rámci „ligy přátel“.

M7ke06

...provokaci

Awe

...lenost

marci1

...neznalost

Doplňuji:
Mně to připadá někdy jako neznalost, pokud zadám výraz, který neznám do vyhledávače, vyjede mi tolik možností a najdu si, co potřebuji.

anonym

...neznalost

Ne každý má všechny potřebné záložky a tak tříděné podle témat, nástrojů, inzerce, hudby a filmu. Je lepší zeptat se. Když nevím, uživatelé odpovědí rozšíří můj obzor. Vždycky kápnou svým náhledem, zkušeností.

Andre5000

...něco jiného, ale co ?

Doplňuji:
Můžou to být všechny uvedené důvody. Ale je třeba možné, že někdo něčemu nerozumí, najde si to na internetu a tam je to napsáno třeba moc odborně a tazatel to stejně nepochopí, tak se raději zeptá zde, kde mu to je někdo ochotný vysvětlit tak, aby tomu rozuměl, tzv. polopaticky, což je občas i můj osobní případ. Já jsem se dostal třeba k počítači až v pozdním věku a tak jsem vděčný za to, že mi zde někdo něco vysvětlí. Mně osobně nejvíce rozčilují dotazy, které se týkají zdravotních problémů lidí, ale i zvířat. Věda a technika hodně pokročila, ale někteří si zřejmě neuvědomují, že se prostřednictvím internetu nedá ani diagnostikovat ani léčit.

cochee

...lenost

Boban Kh

...něco jiného, ale co ?