Avatar uživatele
anonym

Pokud někdo vloží dotaz či otázku, která jde lehce najít na netu, považujete to za …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, bolak, badisko, gagaga před 3777 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Geesha

...něco jiného, ale co ?

Doplňuji:
na internetu je toho napsáno spousta to ano ,ale ne všemu můžeme věřit. Takže když se někdo zeptá tady tak mu odpoví někdo kdo můžeme mít s tím nějaké zkušenosti nebo se o to nějak zajímá.

Upravil/a: Geesha

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

...něco jiného, ale co ?

U kazdeho je to jine .. lenost.. neznalost u bolaka provaokace ..:D nicmene co by jsme ..tady pak delali kdyby si to kazdej nasel na netu a navic to tady lide reknou pekne polopate a clovek nemusi prochazet Web …:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

...něco jiného, ale co ?

odpovědi na 90% co jsou zde lze najít i jinde na netu… ten zbytek jsou otázky takové, o kterých někteří tvrdí, že sem nepatří

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Freja

...něco jiného, ale co ?

Doplňuji:
na co je internet jinak? když se někdo zeptá tady a je to na netu tak je línej si to najít. ale když to tam neni, všechno v pohodě

Upravil/a: Freja

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

...něco jiného, ale co ?

Za nic, raději po tom nepátrám. Samozřejmě, vygooglit se dá 99% odpovědí. Když se zeptám googlu a vidím odpověď na prvních třech odkazech i bez proklikávání, pak to dám tazateli znát. Jestli to vyžaduje delší hledání, pak s tím problém nemám.
A neplatí to pouze zde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

...něco jiného, ale co ?

Všechno dohromady a navíc občas ještě za přihrávání otázek v rámci „ligy přátel“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M7ke06

...provokaci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

...lenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

...neznalost

Doplňuji:
Mně to připadá někdy jako neznalost, pokud zadám výraz, který neznám do vyhledávače, vyjede mi tolik možností a najdu si, co potřebuji.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

...neznalost

Ne každý má všechny potřebné záložky a tak tříděné podle témat, nástrojů, inzerce, hudby a filmu. Je lepší zeptat se. Když nevím, uživatelé odpovědí rozšíří můj obzor. Vždycky kápnou svým náhledem, zkušeností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

...něco jiného, ale co ?

Doplňuji:
Můžou to být všechny uvedené důvody. Ale je třeba možné, že někdo něčemu nerozumí, najde si to na internetu a tam je to napsáno třeba moc odborně a tazatel to stejně nepochopí, tak se raději zeptá zde, kde mu to je někdo ochotný vysvětlit tak, aby tomu rozuměl, tzv. polopaticky, což je občas i můj osobní případ. Já jsem se dostal třeba k počítači až v pozdním věku a tak jsem vděčný za to, že mi zde někdo něco vysvětlí. Mně osobně nejvíce rozčilují dotazy, které se týkají zdravotních problémů lidí, ale i zvířat. Věda a technika hodně pokročila, ale někteří si zřejmě neuvědomují, že se prostřednictvím internetu nedá ani diagnostikovat ani léčit.

Upravil/a: Andre5000

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

...lenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Boban Kh

...něco jiného, ale co ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek