Rokio

Pokud někdo podá trestní oznámení pod vlivem bludů a halucinací, jaký to bude mít následek?

Rozhodně se nejedná o křivé obvinění, protože daná osoba je o tom skutečně přesvědčená a věří tomu. Daný člověk vědomě nelže.

Co danému člověku tedy hrozí?

Nejlepší odpověď
hapiky

Hrozí mu ozdravná rekreace mezi vybranou společností, ve skvělé zotavovně s vysokými ploty.

Další odpovědi
elkon

Léčba v psychiatrické léčebně.

dubraro

Oznámení bude prošetřeno a s největší pravděpodobností odloženo.

Kryšpín

Záleží zda je to obyčejný člověk, nebo neobyčejný, případně lepšo-člověk, anebo zda nejednal v tisnivé situaci a další polechčující okolnosti

Rokio

hapiky: O jakou ozdravnou rekreaci se jedná? Vypadá to velmi lákavě. Můžeš mi dát kontakt dané rekreační středisko? Rád bych ho navštívil a pár týdnů tam pobyl.

hapiky

Sorry, je to jen na doporučení…Vás se to netýká.