Gus_Fring

Pokud někdo odsud běhá, tak po doběhnutí trasy běžíte i mezi paneláky až domů? Nebo vám to přijde mezi lidmi trapné?

Za předpokladu, že neběháte po oválu.

Nebo snad neběháte nějakou svoji cestou (např. lesem) a místo toho běháte mezi paneláky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já už tedy dávno neběhám, ale proč by to mělo být trapné? Naopak mi to připadá sympatické. Mimo to dojít domů chůzí a zpocený za studeného počasí si koleduje o prochladnutí. Stačí zvolnit tempo a doklusat.

Další odpovědi
Rokio

Já neběhám, ale když jsem dříve v adolescenci a pubertě běhal, tak jsem měl běžeckou trasu i mezi paneláky a rodinnými domky.

Není na tom nic divného. Chodník je široký dost a vždycky jsem se vyhl lidem.

autacek

Co je ti trapné, že běháš? Hm… tož to odhoď stud, na tom nic není.

zjentek

U nás v malým městě to má každej na háku, v lese je tady environmentální politika stejná jako na tom malým sídlišti. Zesrané od čoklů je to všude stejně, tak co.

Kelt

Kdysi jsem běhal, je to pár let a doběhl jsem skoro k domu a pak se procházel poblíž domu abych nevychladnul.

DoTazatel

@zjentek to máš recht. Města a vesnice jsou jeden velký psí záchod (včetně parků, chodníků, cest, pozemek u domů,…). :D Jj, ale dával bych to za vinnu spíš páníčkům než mazlíčkům.

zjentek

Města a vesnice jsou jeden velký EXKREMENT! Já už bych ho pomalu dával do erbů. Banky už by mohly pomalu kliďo tvrdit, že bankovky sú kryté šitom! (;