Avatar uživatele
Gus_Fring

Pokud někdo odsud běhá, tak po doběhnutí trasy běžíte i mezi paneláky až domů? Nebo vám to přijde mezi lidmi trapné?

Za předpokladu, že neběháte po oválu.

Nebo snad neběháte nějakou svoji cestou (např. lesem) a místo toho běháte mezi paneláky?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dust8, DoTazatel před 1501 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já už tedy dávno neběhám, ale proč by to mělo být trapné? Naopak mi to připadá sympatické. Mimo to dojít domů chůzí a zpocený za studeného počasí si koleduje o prochladnutí. Stačí zvolnit tempo a doklusat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Já neběhám, ale když jsem dříve v adolescenci a pubertě běhal, tak jsem měl běžeckou trasu i mezi paneláky a rodinnými domky.

Není na tom nic divného. Chodník je široký dost a vždycky jsem se vyhl lidem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Co je ti trapné, že běháš? Hm… tož to odhoď stud, na tom nic není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

U nás v malým městě to má každej na háku, v lese je tady environmentální politika stejná jako na tom malým sídlišti. Zesrané od čoklů je to všude stejně, tak co.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Kdysi jsem běhal, je to pár let a doběhl jsem skoro k domu a pak se procházel poblíž domu abych nevychladnul.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
DoTazatel

@zjentek to máš recht. Města a vesnice jsou jeden velký psí záchod (včetně parků, chodníků, cest, pozemek u domů,…). :D Jj, ale dával bych to za vinnu spíš páníčkům než mazlíčkům.

před 1501 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Města a vesnice jsou jeden velký EXKREMENT! Já už bych ho pomalu dával do erbů. Banky už by mohly pomalu kliďo tvrdit, že bankovky sú kryté šitom! (;

před 1501 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek