marci1

Pokud někdo nemůže složit maturitu ze zdravotních důvodů (delší nemoc), počítá se status studenta až do složení zkoušky?

A to bude zřejmě v září? 🙂

Odpovědi
led

Pokiaľ študent zo závažných dôvodov, napríklad choroba, nemôže absolvovať maturitu, škola mu určí po ukončení jeho choroby PN) náhradný termín a spôsob absolvovania maturitnej skúšky, dovtedy má status študenta.
Ja som napríklad z dôvodu pobytu v zahraničí počas maturít, absolvovala maturitu v náhradnom termíne.