Avatar uživatele
Zlatý

Pokud nejsem na internetu a jsem třeba na zahradě,či v lese, tak se nacházím v offline světě?

Offline svět.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Jak termín offline vysvětluje IE slovník?

"off-line - anglické slovo, které označuje stav, kdy něco není připojeno k internetu (nebo obecně k síti). Dá se říct, že je to opak slova on-line.

Může označovat i stav, kdy nějaký uživatel není připojen k programu typu ICQ. Pokud je uživatel offline, znamená to, že není připojen (není on-line)."

Zdroj: https://it-slovnik.cz/…

Anglický zdroj


"„Off-line“ označuje zařízení, které není připojeno k síti. Výraz může být také použit pro zařízení, které nefunguje správně, například „off-line tiskárna“.

Off-line může navíc odkazovat na „skutečný svět“ mimo internet. To se obvykle používá k rozlišení mezi on-line a off-line komunikací, například e-mailem a „šnečí poštou

Termín „off-line“ se také používá k označení skutečného světa nebo „IRL“ (v reálném životě). Uživatel v chatové konverzaci může chtít diskusi přepnout do režimu off-line. Jinými slovy, uživatel by raději vedl osobní rozhovor.

https://www.techopedia.com/…

V běžném životě se často používá v tom smyslu, že nejste připojený k internetu, na rozdíl od on-line. Nakupujete on-line, ale i off-line.

Když nejste na zahradě připojený k internetu jste bez něj, brala bych to jako svět off-line, tedy vás svět, v němž jste momentálně bez připojení k internetu. .

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Nemusíte, môžte byť fyzicky aj duševne spojený v on-line svete prírody.


Avatar uživatele
Bronzový

Myslím, že je to tak jen částečně, protože někteří vyvolení čtou lidem myšlenky. Byli jsme kdysi s kámošema venku a jeden se najednou ptal jestli jsem zrovna online. To byla asi narážka na to, že jsem zrovna moc nemluvil. ;)


Avatar uživatele
Zlatý

Nacházíš se v "normálním" skutečném světě, který existoval milióny let, než došlo k tomu, že jsme se vinou techniky stali jakýmisi "roboty Emily", připoutáni neviditelnými kabely k virtuálnímu světu iluzí. :-))


Avatar uživatele
Zlatý

To jistě ne, i na zahradu dosáhne wifi signál či signál operátora :-) takže můžeš být online kdekoliv s tím že už to poněkud postrádá původní smysl "na drátě".

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 1009
Zlatý annas 773
Zlatý Kepler 556
Zlatý beer 514
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 445
Zlatý marci1 364
Zlatý www 357
Zlatý gecco 235
Zlatý Lamalam 207

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.