Avatar uživatele
rotvik

pokud nejkdo pracuje u bezpecnostni agentury, jako vratny, nebo pochuzkar, musi mit certifikat o slozeni zkousky strazny

pokud nejkdo pracuje u bezpecnostni agentury, jako vratny, nebo pochuzkar, musi mit certifikat o slozeni zkousky strazny?pokud ho nema a pracuje u hlidaci agentury, muze mit nejaky postih? Muze mit postih i jeho zamestnavatel, kdyz mu to neumoznil udelat- ten kurz? dekuji za odpovedi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? vivatisCZ před 3822 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Pracoval jsem tam – strážný/vrátný beze zbraně.
Potřeboval jsem pouze doklad o bezúhonnosti, pak jsem byl proškolen zaměstnavatelem, žádný doklad neobdržel.
Jsou samozřejmě i strážní se zbraní, tam navíc potřebuješ zbrojní pas. Firma sama si tě proškolí, ty co školení nedělají vyžadují doklad o zkouškách a bez něj tě nesmí na tokovou pozici přijmout.
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Si myslím že jako strážný beze zbraně nic mít nemusíš,jsi zaměstnanec a firma ti dala podepsat pracovní smlouvu se všema náležitostma.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Ano, některé bezpečnostní agentury ho vyžadují. Mně řekli, že certifikát za mě zaplatí, čili zaplatí školení ve výši 4.000 Kč, ale jestliže po absolvování školení certifikát nezískám z důvodu špatných odpovědí, budu muset zaplatit já školení. Také bylo podmínkou, že jestliže certifikát získám a agentura ho za mě zaplatí, tak se musím uvázat u agentury pracovat po 2 roky.
Záleží na agentuře, jestli ti povolí pracovat s anebo bez certifikátu. Odpovědnost ale nese agentura, nikoliv ty.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek