zjentek

Pokud nějaký vedoucí pracovník státní instituce tvrdí co tvrdí (viz podotázku), koho takto vlastně přímo oslovuje?

Pokud nějaký vedoucí pracovník/ředitel státní instituce tvrdí, že právě do této instituce je nutno mnohem více investovat, koho tímto vlastně nepřímo oslovuje?
.............­.............­.............­.........

„Pokud nechceme být za deset let jen montovnou pro nadnárodní společnosti, měli bychom do vědy a výzkumu více investovat.“ E. Zažímalová, předsedkyně AV ČR

Už nyní se těším na výsledky za deset let. Bůh nám všem žehnej. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Funna

Pokud to tvrdí v TV, tak nejspíše diváky…
ty připravuje na nějakou změnu, kterou zaplatí daňový poplatníci, bo státní je státní…tj. nás všech a zároveň nikoho, takže si dělají co chtějí .-)))
viz pošta: zmenšil se nám počet zákazníků (kdo by se divil s jejich službami), tak zdražíme…

Další odpovědi
aliendrone

To se zeptej přímo jí (jak to myslí a koho tím oslovuje), podle mě u DÁVNO monovnou JSME. :)

Ametyst

Znáte jiné peníze než jsou peníze daňových poplatníků ?

hapiky

Lehká odpověď: Případné investory.
Otázkou je, jestli počítá s nějakou malou domů!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Alien, jasně že jsme montovnou nadnr. korporací a to nejen v ústavu AV. Ale lidé pořád chodí do práce, jako by se nechumelilo. Dokud je výplata, NENÍ PROBLÉM! Nehas, co tě nepálí atd.

zjentek

Ametyst, pak už jedině ty Fedu (nejbohatší neziskovky). (;

Ametyst

Kdo asi musí krmit neziskovky než daňoví poplatníci proti své vůli, vláda se samozřejmě neptá. Politici mají zvláštní představu, že peníze rostou na stromě.