jirka F

Pokud nějaký člověk polyká denně Listerin, co mu to všechno může způsobit?

A dal by se už takový člověk nazývat feťákem nebo dementem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nic moc, zdravé to ale není a ožrat se z toho taky nejde. Akorát mu bude smrdět z huby, jak by zrovna rozdrtil mezi zuby krabičku ŤIK ŤAK a možná si při prvním prdu propálí díru do trenek. Feťák, nebo dement? Možná. Já znal jednoho týpka, co zase chlastal Maggi – tekuté koření.

Další odpovědi
Edison

Možné projevy, pozitivní i negativní, bývají dost čast v příbalových letácích, které jsou povinné.

zjentek

Má bývalá přítelkyně/družka používala denně. Demence prokázána nebyla, odbornou pomoc nikdy nevyhledala.