Illines

Pokud neco vyrknu,tak si za tim stojim.

Ne se omlouvat,ba chvalit a litovat ,ze jsem ta druha/y.Jste take takovyYSamozrejme moje slovo po uvazeni,ne ve zlosti!

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já taky, ale dokážu i přiznat svou chybu.

Další odpovědi
briketka10

ano, souhlasím s tebou taky si za svým názorem stojím, když se zmýlím tak musím přijmout názor jiného a jeho kritiku, ale co nemám ráda to je skákání do řeči, ponižování, schazování a takové ty s povahou " já já já jenom já " mám pravdu za každou cenu, jak v reálném životě i zde na odpovědích 🙂

anonym

Stojím si za tím, co si myslím, i za tím, co řeknu. Také si stojím za svým svatým právem mít právo na omyl.
Proto asi toto právo přiznávám i druhým.

Damiana

Řekla bych, že umím reagovat docela pohotově, díky mé profesi to ani jinak nejde, ale také trvám na tom, co jsem jednou řekla. Obhajuji svůj názor nebo ten, za který jsem se postavila.