autacek

Pokud náhodou v koridě vyhraje býk, je mu darován život, nebo je nakonec stejně usmrcen?

Taro otázka byla vyvolá a především z důvodu, že některým lidem dívat se nejen na smrt, ale především na utýrání zvířete, jen tak pro potěchu, přijde normální a ještě to považují za národní tradici.

Právo první noci, ukamenování, či sex s nezletilou byl, či dodnes je, také v některých zemích součástí tradice, měl jsem však pocit, že my Evropané jsme v tom lidství již o kousek dál.

Odpovědi
Drap

Záleží na tom, jaká má zranění. Pokud nemá vážná zranění a zvíře by se netrápilo, tak se nechá pro příští zápas za nějaký čas.

Smackdown

Stejně ho zbaští, chuť je lepší kvuli vyplavenému adrenalínu, proto i na jatkach týrají zvířata, kvůli lepší chuťi, viděl jsem na vlastní oči v Jatkách co dělají řezníci pod vlivem alkoholu a drog, humus.

dubraro

Otázka „lidství“ je velmi relativní. To, co nám připadá u jiných nelidské, mohlo mít v jiném čase a místě velmi rozumný důvod.
I když býk „vyhraje“, čekají ho jatka. Nelze připustit souboj se zvířetem, které už ví, že člověka může zabít a jak se to dá udělat.