michala432

Chcete pomoci zachránit město? více v doplnění.

pomoc proti špionáži kdo má chuť a čas pomoc v jednom z měst,zachránit město od hlasitých odposlechu přes satelit či dálkový to nejsou bůhví který to sou je to nejtěžší věc hrůzná nevím si stím rady jak to odpálit prosím amatéry zdarma kdo to najde a zruší ..město napíšu do mailu podrobnosti taky

Odpovědi
Filip84

Jasně, pomůžu, žádný problém:

s největší pravděpodobností trpíš paranoidní schisofrenií, nebo jinou psychickou poruchou, nemocí či úchylkou paranoidního spektra.

Vytiskni, proto, tento post a zajdi s ním za svým praktickým lékařem / pediatrem a ten Ti napíše poukaz ke klinickému psychiatrovi. Protože, zatím, to na výjezd RZS není.

Jo, a jestli to hulíš, nebo bereš nějaké „prášky“, tak už to nehul a neber „prášky“. A jestli máš brát „prášky“ na hlavu, ale nebereš, tak – zase – navštiv svého klinického psychiatra, řekni mu, žes nebrala ty „prášky“ na hlavu, cos měla, a on Ti řekne, co a jak dál.

Mravenec

ano já přidat se zachránit světové spiknutí musíme okamžitě jednat rychle pozvi mě prosím do tvého tým feťáků neváhej a pojď náš svět již čeká na záchranu a spasitelé budou noví bohové lidstva budu rád moc když já pomohu město osvobodit od špionáž ucho v lednici a automat s odposlechem

da ny

Pokud stojíte o pomoc, vyhledejte OCHOTNÉHO učitele ČJ (zadarmo, ani kuře nehrabe).
Na doporučení praktického lékařem vyhledejte psychologa. Pár sezení, podel Vaší zdravotní pojišťovny budete mít zdarma.
Psychiatr, zřejmě bude na ZP.

Mravenec

TAK TOHLE JE TĚŽŠÍ KALIBR, PŘÁTELÉ!!! 😂😂😂😂

Filip84

Mravenec: JyrkaF🤪 pekelný muž ze školky tady předvádí větší 🤪, akorát to není taková slovní pornografie, no. A Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta taky „umí“, když je ouplněk, nebo tak něco – víš co, a se zadaří! 🤷‍♀️👌🤪😃

Frajerka zapadne, jako! 😅

Mravenec

Ale líbí se mi, že se tak sama označila, jako těžší kalibr. 😂

Filip84

Mravenec: Pravda! 👌😎 Ty, to ona, asi, na základce nepropadla z hudebky, víš co – tím to bude! 😈😎

Mravenec

To bude ono. 😂