Rokio

Pokud muž chodí do nevěstince, podvádí tak svoji manželku?

Ta společnice v nevěstinci je pouhá poskytovatelka služby, konkrétně sexu, tak si myslím, že je to OK.

Co myslíte vy?

Odpovědi
led

Poznám manželky, ktoré zo zdravotných dôvodov nemôžu mať intímny styk s manželom a preto svojim zdravým „polovičkám“ umožnia „obchodný“ styk bez lásky so zdravými registrovanými, lekársky sledovanými, zamestnaňkyňami špecializovaných domov s červenými lampami. Je to lepšie, než aby pokútne s rizikom pohlavných chorôb a iných následkov podvádzal svoju manželku.

Justin1

Pokud manželku nemá, tak nepodvádí manželku, ale případnou partnerku ano. Snad jedině ve speciálním málo pravděpodobném případě, že by do nevěstince chodil se souhlasem manželky nebo partnerky, by se dalo říci, že manželku nebo partnerku nepodvádí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.