zjentek

Pokud mně na mém pozemku povolí postavit helipad, dostanou fandové dronů zákaz používat své hračky v jeho okolí?

Pokud mně na mém pozemku povolí postavit helipad, kde budu moci přistávat svou helikoptérou, dostanou přátelé malých dronů z okolí konečně BAN používat ty svý hračičky v okolí mých pozemků? Děkuji.

Odpovědi
JájsemRaibek

Pokud by ti to opravdu povolili, tak zákaz nedostanou, ale ze zákona je zakázáno používat v určité vzdálenosti od … drony.

Edison

Co je to helipad? S helikoptérami se přistává na heliportech.

elkon

K čemu ti bude to, co neumíš ani pojmenovat? V tom případě pochybuji, že vůbec víš jak vrtulník vypadá.

zjentek

Eklon, chápu. Společenská nebezpečnost- nulová. Nebezpečnost pro svět- velmi vysoká. S tím těžko hnout. Třeba já to mám přesně obráceně. To znamená navopak (kdyby tě napadlo slovíčkařit).

zjentek

Eddison: dobrá tak tomu mému stroji říkejme třebas vrtulník.

Edison

Čéče, nebudeš tomu věřit, ale i vrtulniky přistávají na heliportech. Povolení na helipad ti nejspíš nikdo nedá, bo na to povolení nepotřebuješ. Ale hlavně… nikdo nebude tušit, vo čom mluvíš. Čili společenská nebezpečnost je skutečně nulová, zato je jistý, že Tvůj problém s drony to nevyřeší. Pokud budeš použivat slova, kterým nikdo nerozumí, těžko se dorozumíš.