Avatar uživatele
zjentek

Pokud mně na mém pozemku povolí postavit helipad, dostanou fandové dronů zákaz používat své hračky v jeho okolí?

Pokud mně na mém pozemku povolí postavit helipad, kde budu moci přistávat svou helikoptérou, dostanou přátelé malých dronů z okolí konečně BAN používat ty svý hračičky v okolí mých pozemků? Děkuji.

Zajímavá 0 před 1741 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Pokud by ti to opravdu povolili, tak zákaz nedostanou, ale ze zákona je zakázáno používat v určité vzdálenosti od … drony.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Co je to helipad? S helikoptérami se přistává na heliportech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

K čemu ti bude to, co neumíš ani pojmenovat? V tom případě pochybuji, že vůbec víš jak vrtulník vypadá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Eklon, chápu. Společenská nebezpečnost- nulová. Nebezpečnost pro svět- velmi vysoká. S tím těžko hnout. Třeba já to mám přesně obráceně. To znamená navopak (kdyby tě napadlo slovíčkařit).

před 1741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Eddison: dobrá tak tomu mému stroji říkejme třebas vrtulník.

před 1741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Čéče, nebudeš tomu věřit, ale i vrtulniky přistávají na heliportech. Povolení na helipad ti nejspíš nikdo nedá, bo na to povolení nepotřebuješ. Ale hlavně… nikdo nebude tušit, vo čom mluvíš. Čili společenská nebezpečnost je skutečně nulová, zato je jistý, že Tvůj problém s drony to nevyřeší. Pokud budeš použivat slova, kterým nikdo nerozumí, těžko se dorozumíš.

před 1741 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek