zjentek

Pokud mi venku trošku „uteče do kaťat“, ovlivní tato nehoda původní efekt vůně mýho kvalitního parfému?

Účinky značkovýho parfému.

Nejlepší odpověď
anonym

Už žádné vytékání z nohavic a narušování parfému pokud zajdes na nákup viz:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-spravne-pise-nazev-pro-plenky-kterym-se-rika-hagis-a-vyrabi-se-jeste

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Asi taky záleží na „kvalitě“ toho, co Ti uteklo do těch kaťat. Někdy nepomůže sebeznačkovější parfém. 🙂

Mc Merkurion

… záleží v jaké společnosti se budeš pohybovat, třeba v kafilérce by ten odér nikdo asi nepocítil …