zjentek

Pokud mi někdo volá na Messenger ve chvíli, kdy nejsem připojen na síti, budu na to neprodleně upozorněn přes operátora?

Myslím tak, že pokud využívám Messenger i v mobilu a nejsem online na netu zrovna tehdy, když mně na Messenger někdo brnkne, tak jestli mě o tom srozumí třeba smskou anebo prozvoněním skrze mého operátora. Dík.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jsi propojen nějak s tel. číslem, tak asi ano. Ale jinak messenger je závislý na připojení k imternetu a v tomto ohledu (pokud jsi offline) ti upozornění podle mě nepřijde.

Další odpovědi
cochee

Není jednodušší to rovnou s někým vyzkoušet? 😁

Arne1

On ti nemůže volat, když nejsi online (tj není u tvého jména zelený puntík)