zjentek

Pokud město ve svém katastru zakázalo ohňostroje, ale občas je pořádá, činí tak na základě jakého dokladu či listiny?

Činí tak na základě konkrétního předpisu, rozhodnutí, nařízení, potvrzení, opatření či povolení?

Táži se zde, protože pokud bych položil dotaz přímo „na městě“, byl bych tamtéž AUTOMATICKY považován za bobrosera s orientací na zvířátka. Vím to, nechci to tak a ano, i tyto a podobné reakce jsou formou dopadů vývoje naší civilizace na místně příslušné orgány, děkuji. (;

Nejlepší odpověď
elkon

No asi výjimka, to dá rozum. Město zakazuje, město povoluje.

Další odpovědi
Edison

Můžeš využít Zákona o volném přístupu k informacím. Ale obecně, pokud někdo vydá vyhlášku, můlže si k tomu vydat i vyjímky.