zjentek

Pokud mě mladý člověk učí něčemu, co jsem před 35 lety záměrně zapomněl, kdo z nás má v probíraný nauce vyšší znalosti?

Mozek a znalosti.

Odpovědi
ivzez

Na první pohled ten, kdo jiného něco učí.
Ale co když se „jiný“ v průběhu výuky rozpomene
i na to, co vyučující nezná?

Kepler

Momentálně ten mlaďoch, páč to má ještě v čerstvé paměti. Ale za 10 let už tu znalost mít nebude a ani si na rozhovor nevzpomene. Slepice by neměly učit orly létat! Já si taky nepamatuju nepotřebné znalosti a že neumím létat je mi u pr…

Kelt

Pokud on tě učí něco, co se 35 let zdokonalovalo, více informací, tak asi o tom ví víc než ty. Když už jsi se něco naučil, tak se to dá vyvolat z paměti, ale jen to, co tam bylo uloženo před 35 lety. Když jsi byl před 35 lety v nějakém městě, nebo zemi, pamatuješ si ji takovou, jaká byla tehdy a ne současnou.

zjentek

Jé, to jste krásně napsala, ivzez. Ani já NIKDY nepřestávám věřit, že něco podobnýho je možný. ;)