Kepler

Pokud máte zkušenosti s CK Invia, tak jaké?

Konkrétně se mi jedná o pobyt u moře v Bulharsku.

https://pixaba­y.com/cs/photos/bul­harsko-pomorie-mo%C5%99e-p%C5%99%C3%ADroda-5797901/

Nejlepší odpověď
autacek

To, co prodává portál Invia je v řadě případů zprostředkování zájezdů jiných CK, z čehož mají provizi.

V dnešní době si však dovolím tvrdit, že předchozí zkušenodti s jakoukoli CK jsou takřka irelevantní, protože cestovní ruch je celosvětově naprosto rozvrácen, tak že se nelze spoléhat ani na kvalitu přepravy, ubytování, místní atrakce a dokonce ani na to, že se zájezd v daném termínu uskuteční a někdo v řetězci služeb nezkrachuje.

Další odpovědi
Mr. Marek

Jsou lepší cestovní kanceláře – CK Fischer, CK Alexandria.

ahold

Poslední objednaný zájezd do Řecka. Když se objevil covid tak komunikace otřesná, vlastně žádná. Arogance, lhaní, protichůdné informace. Už nikdy s Invií.

Dochy

Mám za to že jde spíše o prodejní portál než pravou CK. Pocity trochu rozporuplné, po objendání a zaplacení zájezdu last minute za cca 40tis (asi 3 nebo 4 dny dopředu) nám volali, že bohužel pro nás místa nejsou, protože zájezd byl přebookován. Našli jsme u nich jiný zájezd za cca 22tis. tam chvíli trvalo než nám jej potvrdily, ale nakonec jsme odletěli a zájezd si užili. Ale vybrat si zájezd v úterý odpoledne, ujišťovat se o platnosti nabídky ještě ten den, mít zájezd potvrzený ve středu v 11 dopoledne a odletět ve čtvrtek v 5 ráno je trochu frmol… Ale jinak bez potíží, zájezd jako takový byl pak od Čedoku. Mimochodem šlo o Bulharsko pro 4 těsně po prázdninách 2 roky zpátky.

Kelt

V Bulharsku jsem nikdy nebyl. V roce 2009 jsem měl fond, který jsem si musel vybrat. Rozhodl jsem se pro Eurovíkend v Irsku a tuším, že to dělala Invia. Za 2 hodiny, jsem měl telefonicky letadlo, letenku i ubytování. Tam jsem přijel na hotel, jeden den šel chlastat a seznámil se s nějakými holkami z Paříže, druhý den jsem jel autobusem do Galway a zpět. Dal jsem si dva Guinessy a v Galway koupil irskou knížku a pokecal s policistkou. Dodnes na to vzpomínám. Rodina nechápe, proč jsem jel zrovna tam. Takže u mne spokojenost. Bohužel na letišti jsem musel vylít pití z hotelu, to bylo takové období.

Pepa25

Dobrou. Je to cestovní agentura, ale mají přehledný web a než přes nejakou malou CK bych šel spíš přes ně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

ahold

Hodně lidí mi říkalo, že je lepší koupit si zájezd přímo u Cest. Kanceláře. Ta poslední zkušenost s CK (Invia) byla fakt příšerná.

Kepler

Marek: například?

Mr. Marek

CK Fischer a CK Alexandria, byl jsem spokojen.